Kim jesteśmy

Witamy na naszej stronie wizadochin.pl. Jak sama nazwa wskazuje jest ona poświęcona informacjom na temat możliwości uzyskania wizy do Chin, oczywiście z naszą pomocą.

Zajmujemy się organizowaniem wiz do większości krajów świata, przy czym wizy do Chin cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nasz cel to przede wszystkim zadowolony Klient z wizą w ręku, który do nas wraca przy każdej możliwej okazji, poleca nas innym i lajkuje na facebooku . Nasze doświadczenie i wiedza w organizowaniu wiz, a tym samym wiz do Chin, sprawia, że baza zadowolonych Klientów powiększa się z dnia na dzień.

Ogromnym atutem, którym zdobywamy przewagę nad konkurencją jest 24 h serwis, który oferujemy naszym Klientom. Co to dokładnie oznacza? To, że możecie do nas dzwonić 24 h na dobę, także w weekendy i święta. Świadczymy też usługę odbioru przesyłek konduktorskich, praktycznie o każdej porze, co daje naszym Klientom możliwość przesłania nam dokumentów, podczas kiedy inni pośrednicy wizowi nie pracują. Możemy też w dowolnym czasie zweryfikować otrzymane dokumenty, pomóc w ich wypełnieniu, poprosić o dosłanie tych brakujących.

Jeśli chodzi o wizy do Chin, ale też do innych krajów, cechuje nas bardzo duża skuteczność. Jeśli mamy dokumenty na czas, są poprawne i zgodne z wytycznymi konsulatu, wizy są przyznawane naszym Klientom bez żadnych problemów.

Wizy do Chin mogą być różne, jedno-, dwu-, wielokrotne, turystyczne, biznesowe i inne, a co za tym idzie wymagają zgromadzenia różnych dokumentów. Jesteśmy od tego, aby pomóc naszym Klientom w doborze odpowiedniego rodzaju wizy do Chin, a potem w skompletowaniu niezbędnych dokumentów i dopełnieniu formalności. Proponujemy jedne z najniższych na rynku opłat za usługę pośrednictwa wizowego, która w naszym przypadku nie sprowadza się jedynie do złożenia paszportu Klienta w konsulacie. Obejmuje bowiem cały proces wymiany informacji mailowo oraz telefonicznie, bardzo często w późnych godzinach wieczornych, czy nocnych, poprzez skompletowanie i weryfikację dokumentów, do złożenia ich w odpowiednim czasie w konsulacie, odbioru i przekazania w jak najbezpieczniejszej formie naszemu Klientowi.

Przekonajcie się sami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.